Na rynku już dostępne są nowe serie do pielęgnacji włosów - Shwarzkopf Beology!

Nadchodzi BEOLOGY! Innowacja!

By 12:00 , ,


Na rynku już dostępne są nowe serie do pielęgnacji włosów - Shwarzkopf Beology!
Beology

Shwarzkopf Beology to nowe serie pielęgnacji włosów, inspirowane mocą głębin mórz. To trzy serie dla włosów o różnych potrzebach, każda zwiera produkty podzielone na cztery kroki pielęgnacji. Pierwszy etap to mycie, kolejny odżywka do spłukiwania, trzeci to maska do włosów, a czwarty produkty bez spłukiwania. Seria dostępna jest w trzech kolorach odsłonach - regeneracja, nawilżenie oraz wygładzenie. Rozpoczęłam testowanie produktów wygładzających.


Baeology, wygładzenie, for frizzy hair

Dopiero rozpoczęłam używanie serii, dlatego nie chcę obszernie wypowiadać się o właściwościach produktów. Chętnie pokażę Wam co się na nią składa i jakie produkty wstępnie polubiłam :) Opakowanie są piękne i dobrze wykonane, bardzo wygodne i praktyczne.

STEP1 Oczyszczenie

Seria wygładzająca, jako jedyna, zawiera aż dwa produkty oczyszczające. Pierwszy to szampon do włosów, a drugi - ciekawostka - odżywka do mycia włosów. Producent zaleca używanie jej zaledwie raz na dwa tygodnie, taka częstotliwość nieco zaskakuje. Konsystencja i działanie przypomina bardziej odżywkę, lekko odświeża włosy.

STEP2 Pielęgnacja podstawowa

Tutaj znajduje się jeden produkt - odżywka wygładzająca, o dosyć lejącej konsystencji, dobra do codziennego użytku.

STEP3 Intensywna regeneracja

Maska do włosów ma bardzo gęstą konsystencję, przypomina krem. Masło Shea jest wysoko w składzie i można odczuć jego wygładzające działanie. Skład i działanie tego produktu robią na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)

STEP4 Wzmocnienie

Spray do włosów ułatwiający rozczesywanie to żadna nowość, ale drugi produkt jest intrygujący. To połączenie żelu do włosów i serum wygładzającego. Użyłam go kilka razy i mówiąc szczerze... efekt był odwrotny niż zamierzony. Włosy stały się napuszone i trudne do ułożenia. Jednak będę dalej testować, może moja opinia się jeszcze zmieni ;)

Cała seria Beology jest interesująca. Myślę, że każdy wariant produktów jest godny uwagi. Planuję wypróbować również wersję nawilżającą. Podoba mi się kompleksowość pielęgnacji i podział na etapy pielęgnacji. Produkty są ciekawe, można znaleźć wśród serii dużo nowości i innowacyjnych rozwiązań. 


Którą wersję wybrałybyście dla swoich włosów? :)

You Might Also Like

14 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)