Po raz trzeci miałam przyjemność być na konferencji blogerów urodowych Meet Beauty!

Konferencja Meet Beauty III - Relacja, upominki

By 20:52 ,


Po raz trzeci miałam przyjemność być na konferencji blogerów urodowych Meet Beauty!Tegoroczna konferencja była inna niż poprzednie edycje. Tym razem była połączona z wydarzeniem Beauty Days, czyli targami kosmetycznymi. Trwała aż dwa dni, a atrakcje były zaplanowane od rana do późnego popołudnia.

Dla mnie była to pierwsza edycja odkąd zostałam mamą, co nastręczyło logistycznych trudności :) Przyznam, że początkowo chciałam zrezygnować z uczestnictwa i zostać z małym, ale w końcu udało mi się odwiedzić konferencję dwa dni. Pierwszego dnia byliśmy na otwarciu, zabrałam synka ze sobą do chust, a następnie na wykładzie Red Lipstick Monster. Wypiłam też poranną kawę z koleżankami i to był najprzyjemniejszy punkt dnia. Przebyłam też całe targi podziwiając najciekawsze stoiska. Przygotowane były także atrakcje w postaci warsztatów i konkursów, jednak ja z powodu opieki nad synkiem odpuściłam w tym roku.

W niedzielę nie mogłam ominąć panelu dyskusyjnego z udziałem mojej koleżanki Hani ( hania.com.pl ) oraz Anwen, której bloga czytam od lat. Dziewczyny rozmawiały o rozwijaniu własnego biznesu, co jest mi ostatnio bliskim tematem! Wprawdzie nie robię nic związanego z blogiem, natomiast zajęłam się produkcję chust do noszenia dzieci www.facebook.com/pabelleslings . Dyskusja była bardzo ciekawy i pouczający, a dziewczyny wyjawiły sporo tajników swojej pracy. Powiem Wam, że zamówiłam już maskę w sklepie Anwen, w końcu wspólne zdjęcie zobowiązuje! ;) Na koniec spotkał mnie miły akcent i wygrałam konkurs Palmers na zdjęcie na ściance <3 

Doceniam świetną organizację eventu, ciekawe wykłady i nowe pomysły organizatorów. Czekam na opisy warsztatów, podobno też były całkiem udane! Jednak dla mnie najważniejsze było - jak co roku - spotkanie z blogowymi koleżankami, z którymi zwykle mam jedynie kontakt online ;)

Wszystkie upominki otwaram z Wami na YouTubie na kanale paznokciewchmurach.pl :) 

Anwen (anwen.pl)


Hania (hania.com.pl

You Might Also Like

9 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)