Urządzanie kącika/pokoju dziecięcego, to dla przyszłej mamy nie lada przyjemność i wyzwanie.

Jak ożywić pokoik dziecięcy?

By 12:36 , ,


Urządzanie kącika/pokoju dziecięcego, to dla przyszłej mamy nie lada przyjemność i wyzwanie.

Chciałabym dzisiaj pokazać Wam niezwykłe zasłony ze sklepu http://www.curtainsmarket.com/, takich jeszcze nigdy nie widziałam! Prezentują się naprawdę oryginalnie i ożywią każde okno.

Drobne wzorki

To najbardziej popularne rozwiązanie, jeśli chodzi o dziecięce wzory na zasłonach. Możecie znaleźć przeróżne propozycje, ja jednak wyszukałam te, które najbardziej mi się podobają z myślą o naszym mieszkaniu - no i o chłopcu ;) Dla dziewczynek jest także wiele uroczych propozycji!
Wzory wielkoformatowe

To zdecydowanie moje ulubione propozycje! Na zasłonach pojawiają się obrazki w rozmiarze XL! Najciekawsze są propozycje, kiedy to zasłona dopiero po zasunięciu ukazuje kompletny obrazek. Z pewnością przysporzą dziecku kolorowych snów :)


Komplety zasłony i firanki

Tutaj mamy już naprawdę spore pole do popisu. W takim wydaniu całe okno to ozdoba wnętrza, a nawet jego centralna część. Kolorowe proporczyki, firanki i zasłony definiują styl i motywy obecne w całym pokoju dziecka. Dobra propozycja na duże przestrzenie :)


Wszystkie obrazki pochodzą ze strony http://www.curtainsmarket.com/kids-curtains-c-5_18.html :) Czujecie się zainspirowani? :)

You Might Also Like

6 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)