Na urodzie teraz można sporo zaoszczędzić!

Nowość - karta rabatowa GOOD FOR U Wellness & Beauty

By 11:10


Na urodzie teraz można sporo zaoszczędzić!Całe to zamieszanie robi nowość - karty rabatowe GOOD FOR U. Korzystanie z takiej karty jest bardzo proste i stosunkowo tanie, a pozwoli nam sporo zaoczszędzić :) Zwłaszcza jeśli korzystacie regularnie z usług fryzjera, manicure, czy przedłużania rzęs. Trzeba często je powtarzać, a koszty wcale nie spadają. Możecie znaleźć zniżki do 50% na takie usługi na terenie całej Warszawy. 


Chcecie więcej informacji? Oto co możemy przeczytać o tej ofercie:

"Z rabatów 15%, 30%, a nawet 50% mogą już korzystać posiadacze karty
GOOD FOR U Wellness & Beauty. Do wyboru mają szerokie spektrum usług: oferta spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia). Taniej nie znaczy gorzej. Nasi Partnerzy to profesjonaliści, którzy stawiają na jakość wykonywanych zabiegów, bezpieczeństwo i komfort klienta. Salony, które z nami współpracują to gwarancja najwyższego standardu – zapewnia Anna Bardzik, Dyrektor Operacyjny GOOD FOR U. Kartę można zakupić przez stronę internetową www.GoodForU.pl. Już dziś posiadacze kart mogą wybierać spośród usług w ponad 60 wyjątkowych salonów w Warszawie. Wkrótce także w innych miastach Polski."

Moją uwagę przykuła też możliwość skorzystania z rabatów na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Często koszta są takie, że każda zniżka przekłada się na kilkaset złotych. Sama mam zamiar zacząć korzystać z takiej karty, zwłaszcza że planuję rozejrzeć się i skorzystać w najbliższym czasie z zabiegów w warszawskich salonach wellness :)


Co sądzicie o takim sposobie na oszczędność? Wygląda ciekawie, prawda?

You Might Also Like

5 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)