Przyszła pora na rozwiązanie konkursu z icandle.pl ;) Do wygrania była średnia świeca dowolnej marki i zapachu dostępna w sklepie. Zad...

WYNIKI konkursu :)

By 18:25 , ,


Przyszła pora na rozwiązanie konkursu z icandle.pl ;) Do wygrania była średnia świeca dowolnej marki i zapachu dostępna w sklepie. Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie: 

Jak pachniałaby Twoja wymarzona świeca zapachowa? 


Wygrała pani Natalia :) Zapraszam do kontaktu na paznokciewchmurach@gmail.com ! :)

Gratuluję!You Might Also Like

16 komentarze

 1. Gratuluję choć muzę przyznać, że wynik trochę zaskakujący. Myślała, że bardziej liczy się kreatywny opis zapachu a takich odpowiedzi było dużo. Tymczasem wystarczyło wpleść kilka razy słowo SZCZERZE i w ten sposób miało być bardziej szczerze niż kreatywnie..choć nie do końca ponieważ Pani zwyciężczyni bierze udział w równoległym konkursie sponsorowanym przez icandle.pl, gdzie twierdzi już, że uwielbia męskie nuty zapachowe ponieważ nie ma mężczyzny. Ważne, że ma teściową :) Mimo wszystko gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety liczę się tylko z komentarzami podpisanymi przez autora.

   Usuń
  2. Teściową mam, ale mężczyzna jest za granicą to tak dla sprostowania. Nie każda kobieta ma mężczyznę przy swoim boku. Warto czas pomyśleć logicznie i zastanowić w jakich sytuacjach kobieta nie ma mężczyzny niż komentować i krytykować wyniki konkursów. Czasami aby żyć godnie trzeba jechać za przysłowiowym chlebem za granicę. Pozdrawiam i życzę szczęścia w konkursach i więcej empatii i pogodzenia się z wynikami. Jeszcze raz dziękuję Julio!!

   Usuń
  3. Tak dla zrozumienia mojej wypowiedzi konkursowej: " Z POWODU BRAKU MĘŻCZYZNY" a słowami - NIE MAM MĘŻCZYZNY jest różnica.
   Proszę, więc czytać ze zrozumieniem.

   Usuń
  4. Tak już abstrahując od tematu konkursu- niestety, słowa "z powodu braku mężczyzny' w wolnym rozumieniu nie znaczą nic innego jak NIE MAM MĘŻCZYZNY. Gdybym napisała "z powodu braku pieniędzy" raczej nie pomyślałaby Pani, że je mam, tylko tęsknię za nimi bo są w banku. Gdyby był zapis " ponieważ brakuje mi mojego mężczyzny" miałaby Pani rację. Póki co, komentarz o czytaniu ze zrozumieniem i empatii był zbędny. Pozdrawiam

   Usuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)