Jeśli weszłaś tutaj bo chcesz być FIT to wyjdź ! Naciśnij tą strzałkę w tył w rogu przeglądarki! Jeśli weszłaś tutaj bo chcesz mieć pła...

Bądź FIT na wiosnę! Jak wypracować płaski brzuch?

By 14:21 , , ,


Jeśli weszłaś tutaj bo chcesz być FIT to wyjdź! Naciśnij tą strzałkę w tył w rogu przeglądarki! Jeśli weszłaś tutaj bo chcesz mieć płaski brzuch to wyjdź! Kliknij czerwony krzyżyk! Ten tytuł to tylko zwykła podpucha ;) Tutaj będzie o czymś innym niż bycie FIT. O byciu silną i szczęśliwą ;)

Instagram przeniósł nasze życie w sieci na nowy, dużo niższy poziom. Tam NAPRAWDĘ liczy się już tylko wygląd. Miarą udanych ćwiczeń są zdjęcia PRZED I PO. Dziewczyny! Czy za to mamy Was cenić? Że macie płaskie brzuchy? Podejście powinno być odwrotne - ceńmy siebie za ciężką pracę, za siłę, wytrwałość, motywację! Sylwetka to jedynie tego efekty, a nie wartość. Zamiast zdjęć przed i po, pogratuluj sobie, że potrafisz zrobić przysiad z 30 kg na karku ;) Że umiesz podciągnąć się na drążku, że potrafisz stać na głowie i biegniesz na autobus bez zadyszki. Nie wyznaczaj sobie celu -10 kg, tylko +10 do siły, +10 do uśmiechu i +10 do wytrwałości! 


Skoro już obiecałam Wam sposób na płaski brzuch, to pokażę Wam sposób na silny brzuch. Te mięśnie współpracując z grzbietem utrzymują nasze ciało w pionie i biorą udział w większości  innych ćwiczeń i sportów. Mój ulubiony rodzaj filmów z ćwiczeniami to takie, które od początku do końca "ćwiczą" z nami, wyznaczają czas i przerwy. Dzięki temu możemy skupić się tylko na tym, a nie zerkać na zegarek, mierzyć czas i liczyć powtórzenia. Tylko TY kontra TY. 


Ten 10 minutowy trening to świetna propozycja na początek. Jeśli będziesz twarda to dasz radę wykonać wszystko! Naprawdę ;) Cały zestaw jest podany "na tacy", wszystko jest już wyliczone, a Wy musicie tylko znaleźć kawałek podłogi i 10 minut dla siebie. Dla kobiet których pociechy lub mężowie śpią obok (i nie tylko) jest też wersja bez muzyki. Spróbujcie zrobić coś dla siebie, dla swojego zdrowia i lepszego samopoczucia, a nie dla płaskiego brzucha. Zobaczycie, że efekty będą o wiele lepsze!

Best clothes on StyleWe and great shearling coats .


Ćwiczenia na brzuch nie zrobią z Ciebie gwiazdy fitnessu od pierwszego razu. Ale sprawią, że ty sama popatrzysz na siebie bardziej życzliwym okiem, a to warte zachodu ;) Nie ulegajcie FIT manii, nie oceniajcie się surowo, za to bądźcie najlepszą wersją siebie!

You Might Also Like

17 komentarze

 1. Podoba mi się ten wpis! Dzięki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. ja od jakiegoś czasu regularnie ćwiczę i zmieniam swoje ciało. Nic bardziej nie motywuje niż efekty, które same zauważamy :)

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma to jak dobra motywacja. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. do tego treningu trzeba mieć zdrowy kręgosłup , ja na brzuch polecam basen

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, brzuch to moja zmora.. Uczęszczam na siłownie i walczę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja ostro trenuje, dziś już po ćwiczeniach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najważniejsze to się sobie podobać, walczyć o lepszą formę dla siebie, nie patrzeć i nie porównywać się z innymi. No i być systematycznym - wtedy na pewno osiągnie się sukces;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdrowe spojrzenie na bycie fit, podoba mi się :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie :) Nie powinniśmy tak patrzeć na wagę jak postępy w kondycji. Z czasem przy świetnej kondycji ciało też będzie :)
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 10. fajny motywacyjny wpis :) ja cały czas walczę z swoimi słabościami szczególnie z podjadaniem słodkiego :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja głównie ćwiczę z Chodakowską już od jakiś 2 lat i wyrzeźbiłam się na jej programach oraz wyszczupliłam. Polecam wszystkim! :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja muszę się za siebie zabrać. Ale zawsze najciężej zacząć :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Nienawidzę nożyc, ale reszta ćwiczeń jest zachęcająca. Jakiś czas temu ćwiczyłam regularnie i wszystko co napisałaś jest prawdą. Musze się ponownie zmotywować :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobra motywacja :) Pora na zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgadzam się, ostatnio tylko wygląd sie liczy takie mam wrażenie...

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)