Choć pora roku inna, to u mnie dzisiaj wiosennie ;) Nadejście wiosny może zapowiadać ciepły wiatr, przyjazne słońce lub śpiew budzących s...

Kwiatowy aromat Joyful Spring

By 19:40 , , ,

Choć pora roku inna, to u mnie dzisiaj wiosennie ;)

Nadejście wiosny może zapowiadać ciepły wiatr, przyjazne słońce lub śpiew budzących się po zimie ptaków. Jednak dowodem na to, że śnieg i mróz odeszły w niepamięć na stałe może być tylko jedno – wysyp wielobarwnych, zniewalająco pachnących, pierwszych kwiatów. Wśród kanonady kolorów wybija się jeden bohater – purpurowy irys, którego odurzający aromat i radosny wygląd budzą jedynie pozytywne skojarzenia i napawają słoneczną energią. To właśnie zapach tych wyjątkowych kwiatów zainspirował twórców aromatycznych świec do stworzenia kompozycji Joyful Spring. Topiąca się przez osiem godzin, urzekająco fioletowa tarteletka z serii Simply Home jest jak pierwszy powiew ciepłego, a jednocześnie rześkiego wiatru, który – zamknięty w sympatycznym wosku – może od dziś codziennie, nie tylko na wiosnę, odwiedzać nasze domy. - opis z goodies.plWosk Joyful Spring przyciąga pięknym, pastelowym kolorem, który kojarzy się z wiosną. Zapach także jest bardzo adekwatny do nazwy ;) Wiosna to dla mnie pączkujące kwiaty i rosa. Moje oczekiwania nie zostały zawiedzione. Wosk pachnie oczywiście kwiatowo, dosyć banalnie, jednak ma w sobie tą lekkość. Nie jest intensywny, ale pozostawia po sobie delikatny zapach w całym domu. Jest bardzo świeży i długo utrzymuje się w powietrzu.

Wosk możecie znaleźć tutaj: http://www.goodies.pl/woski-zapachowe/566-joyful-spring.htmlPodsumowując całkiem mi się podoba ;) Jednak nie jestem fanką kwiatowych aromatów - trochę już mi się znudziły. Dlatego na kolejne zakupy poszukam czegoś bardziej intrygującego ;)
You Might Also Like

10 komentarze

 1. Kocham te woski! Najbardziej lubię zapach Soft Blanket :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi na pewno spodobałby się ten zapach, bo lubię takie nuty zapachowe. Jednak, zbliża się jesień, więc teraz również szukam czegoś innego, otulającego, na wieczory z książką i herbatką w ręku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ten zapach mógłby mi się spodobać :) Muszę jednak najpierw zamówić nową kolekcję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pewna, że byłabym zachwycona tym zapachem! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego wosku jeszcze nie miałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam :) dość rzadko sięgam po kwiatowe zapachy

  OdpowiedzUsuń
 7. znam go i mam jeszcze kawałek, mnie bardzo usatysfakcjonował bo właśnie najbardziej lubię zapachy kwiatowe

  OdpowiedzUsuń
 8. Z chęcią bym powąchała:)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)