Kupiłam ten płyn w dobrej cenie, skuszona głównie przeuroczym opakowaniem. Niestety - ładny wygląd to jedna z niewielu zalet tego kosme...

AVON Bubble bubble...

By 17:38 , ,


Kupiłam ten płyn w dobrej cenie, skuszona głównie przeuroczym opakowaniem. Niestety - ładny wygląd to jedna z niewielu zalet tego kosmetyku. Konsystencja jest nieprzyjemna, wylewa się albo połowa, albo wcale. Ciężko odpowiednio go dozować. Inna sprawa, że nawet przy dużych ilościach piana utrzymuje się jedynie kilka minut, a zapach jest mało wyczuwalny. Podoba mi się zapach w opakowaniu, niestety po wlaniu do wody zmienia się w nieprzyjemny i bardzo słaby. Nie zauważyłam żadnych walorów pielęgnacyjnych, mam nawet wątpliwości, co do właściwości myjących... 
Produkt jest bardzo nieudany. Kremy z tej świątecznej serii zbierają pozytywne opinie, dlatego byłam zdziwiona, że ten płyn okazał się takim bublem. Dodatkowo, czego by nie mówić o Avonie, to na produkty do kąpieli nie narzekałam. Potraktuję to jako przestrogę, że ładne opakowanie nie oznacza dobrej zawartości!
Miałyście coś z tej serii? 
Zawiodłyście się na tych płynach?
You Might Also Like

14 komentarze

 1. zazwyczaj jak sa te pronocje na swieta to on jest...

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że jest beznadziejny, bo nawet ładne opakowanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dojrze, że zapach w kąpieli niewyczuwalny to jeszcze zmienia się na niekorzyść, oj nie fajnie. Szkoda. Opakowanie rzeczywiście zachęcające :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam. Szkoda, że okazał się niewypałem :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Buteleczka świetna! Ja w zeszłym roku też się dałam naciąć zamawiając świąteczny produkt. Okazał się kompletnym bublem, od tego czasu nie zamawiam już takich produktów z Avonu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie bym się skusiła na samą buteleczkę, zawartość już niekoniecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. AVON nie ma wszystkich dobrych kosmetyków.. najbardziej im ufam jeśli chodzi o perełki , niektóre żele por prysznic i perfumy.

  OdpowiedzUsuń
 8. To kolejna czytna przeze mnie negtywna recenzja tego płynu

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie pamiętam, kiedy miałam coś z avonu :P Płyn wygląda fajnie, ale skoro taki niewypał, to lepiej go omijać ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja z AVON-em jestem mocno na bakier. Ich produkty godne polecenia w zasadzie mogę policzyć na palcach jednej ręki. Szkoda, że musiałaś się i Ty o tym przekonać :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie zamawiam kosmetyków z Avonu już od kilku lat.

  OdpowiedzUsuń
 12. no niestety, nie zawsze ładny wygląd idzie w parze z jakością ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Odnoszę wrażenie, że ten produkt był wcześniej sprzedawany w takiej okrągłej czerwonej buteleczce i nie przypadł mi wtedy do gustu:)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)