Dzisiaj chciałabym pokazać wam prezenty, które znajda pod choinka nasi bliscy. Zacznę od prezentów których zdjęć dzisiaj zabraknie: ...

21. grudnia - Prezentowe podsumowanie!

By 10:00 , , ,

Dzisiaj chciałabym pokazać wam prezenty, które znajda pod choinka nasi bliscy.Zacznę od prezentów których zdjęć dzisiaj zabraknie:

  • Prezent dla babci mojego męża, czyli cyfrowa ramka na zdjęcia. Babcia uwielbia zdjęcia, zawsze prosi o ich hurtowe ilości w wersji papierowej. Zdjęć przybywa, a na półkach brak miejsca na kolejne ramki - stąd taki pomysł! W tym przypadku jestem przekonana, że dobrze trafiliśmy!
  • Prezent dla teściowej, czyli kije do nordic walkingu i sportowa opaska. Nic dodać nie potrafię, wpadły nam w oko te kije w sklepie sportowym i przypomnieliśmy sobie, że mama ma całe poobijane i stare.
  • Dla mojej mamy kupiłam cieplutkie kapcie w formie balerinek. Nie wiem właściwie czy mama będzie zadowolona, mam nadzieję że tak! Jest wielkim zimowym zmarzluchem i ma drobne stopy, które toną w tradycyjnych kapciach.

  • Dla szwagra, który jest moim równolatkiem krawat, bo niebawem będzie miał swoją studniówką, a potem matury, także przyda mu się pewnie.

  • Dla panów zbiorowo pokażę - dziadek męża, teść i mój tata zostaną obdarowani książkami! Każdy według swoich upodobań :)  • Moja starsza siostra dostanie klasyczny krem do rąk i balsam, myślę że się ucieszy bo to moja współuzależniona w kosmetykach.

  • O prezentach dla babć był już osobny post, ale przypomnę, że będzie to szal i koc elektryczny :)


  • Nasza najmniejsza w rodzinie, czyli moja młodsza siostra - pierwszoklasistka, dostanie książkę o kotku i zestaw do projektowania sukienek barbie. Mała jest zafascynowana naszą Mufinką i przez to uwielbia wszystkie opowieści o kotach.


Nie mogło zabraknąć też prezentu dla Muffinki, a znajdzie pod choinką różową myszkę do swoch kocich zabaw, bo poprzedniej urwała ogonek!You Might Also Like

7 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)