Dziś drugi dzień kalendarza ;) Chociaż za oknem dosyć słonecznie i bez śniegu, to zapraszam was dziś na śnieżynkowe paznokcie i kolorowe cia...

2. grudnia

By 09:27 ,

Dziś drugi dzień kalendarza ;) Chociaż za oknem dosyć słonecznie i bez śniegu, to zapraszam was dziś na śnieżynkowe paznokcie i kolorowe ciasteczka!


Na srebrnych paznokciach (Sephora) użyłam błękitnego lakieru Selene. Rysując początkowo krzyżyki, potem stopniowo rozgałęzienia na gwiazdki i na końcu zgrubienia na końcach, stworzyłam śnieżynki. Początkowo byłam zauroczona efektem bez brokatu, ponieważ ładnie odcinały się faktury lakierów, ale ostatecznie... W końcu Święta oznaczają dużo połysku, więc dodałam jako top srebrny brokat i cieszę się tym błyszczącym efektem!Świąteczny nastrój zapanował już wszędzie! W weekend odwiedziłam Katowice, oczywiście nie zabrakło wizyty w Silesia City Center :) Tam, jak w mojej rodzimej Galerii Krakowskiej (którą niemal widzę z okna), ozdoby świąteczne zwisają już z sufitów. Więcej o wyjeździe i moich łupach napiszę wam jutro ;) 
Dzisiaj chciałam zwrócić uwagę, na wszechobecne kiermasze, gdzie ozdoby można kupić za przerażające ceny, bo to RĘKODZIEŁA... Dziewczyny czy musimy kupować rękodzieła? Nie wiecie jakie są najwspanialsze i najbardziej wartościowe? A do tego, jeśli się nie udadzą to bez większej przykrości można je zjeść!!!
Zapraszam was na pierniczkowy post: http://fox-nails.blogspot.com/2013/12/wypiekowe-inspiracje-swiateczny.html

Jak tam u was, czujecie już zapach świąt? Widziałyście w tym roku śnieg? 
:*You Might Also Like

12 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)