Jakie są moje propozycje na prezent dla babci? I co dostaną babcie w mojej rodzinie? Jeśli jesteście ciekawe to serdecznie zapraszam!!! ...

15. grudnia - Co babcia znajdzie pod choinką?

By 23:50 ,

Jakie są moje propozycje na prezent dla babci? I co dostaną babcie w mojej rodzinie? Jeśli jesteście ciekawe to serdecznie zapraszam!!!

Najpierw zaproponuję wam, co możecie sprawić pod choinkę swoim ukochanym babciom! Taki prezent kojarzy mi się z ciepłem, miłością i delikatnością. Dlatego prezenty które wybrałam są uniwersalne i przydatne. Pamiętajcie o piękny opakowaniu ;)Red Line zestaw gwiazdkowy: krem do rąk, ochronny sztyft do ust, regenerująca emulsja do ciała - 29.99 zł w Hebe
Moja babcia dostanie w tym roku różowy szal. Uwielbia takie wyraziste kolory i świetnie się w nich czuje, więc mam nadzieję, że ucieszy się z prezentu. Kupiłam go w TK Max ;)


You Might Also Like

7 komentarze

  1. moja babcia najbardziej ucieszyłaby się z tego koca elektrycznego:) szal też by się jej spodobał, ba, ten który Ty kupiłaś sama bym bardzo chciała, śliczny jest! aż muszę się przejść do swojego Tk maxx'a :P wiem, że takiego znajdę, ale może chociaż podobny? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja niestety nie mam już dziadków :/ ale pozostali członkowie rodziny już okupieni i wczoraj spakowałam prezenty

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny ten szal, jak babcia lubi takie mocne kolory to musi jej się spodobać :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)