Hej dziewczyny! Dzisiaj chciałam pokazać wam swoje ozdoby choinkowe, które zrobiłam sama. No, może nie sama, a z 7-letnią siostrą! Zaprasza...

13. grudnia - Ozdoby DIY

By 22:03 ,

Hej dziewczyny!
Dzisiaj chciałam pokazać wam swoje ozdoby choinkowe, które zrobiłam sama. No, może nie sama, a z 7-letnią siostrą! Zapraszam :)W tym roku ubieramy choinkę "od zera". Stąd wydatki na ozdoby sięgnęły zenitu, a ozdób wciąż mało. Żeby przystroić ją małym kosztem, sięgnęłam po tradycyjne metody - ozdoby z masy solnej :) Można znaleźć dużo przepisów, ja korzystam z prostego 1 szklanka soli, 1 szklanka mąki i pół szklanki wody. Wycinam różne kształty nożem i foremkami, układając je w aniołki i gwiazdki (jak widzicie na zdjęciu :)). Oprócz tego wróżko które są na dole zdjęcia są to odlewy gipsowe. Wszystko pomalowałyśmy z siostrą farbkami akrylowymi. Taka ze mnie niańka, że mi mała ozdoby choinkowe pomagała robić :) Ale stęskniona jest strasznie odkąd nie mieszkam w domu, a takie malowanki uwielbia!

Zapraszam was do obejrzenia przepięknej bombki (wykonanej całkiem samodzielnie!)
http://kokietkauroda.blogspot.com/2013/12/christmas-again.html

Warto zajrzeć też na małą burzę śnieżną : http://nailartbymargaret.blogspot.com/2013/12/sniezyca.htmlJak wam się podobają takie ozdoby? :) Zawiesicie coś DIY na choince?

You Might Also Like

8 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)