Hej kalendarzowiczki ;) Jest mi bardzo miło, że zaglądacie do mnie podczas trwania projektu! Dzisiaj przygotowałam białe gwiazdki na zielon...

12. grudnia - Zostałam OKULARNICĄ!

By 16:06 , , ,

Hej kalendarzowiczki ;)
Jest mi bardzo miło, że zaglądacie do mnie podczas trwania projektu! Dzisiaj przygotowałam białe gwiazdki na zielonym, matowym tle. Powstrzymałam się wyjątkowo przed brokatowym, błyszczącym wykończeniem ;) Chciałabym też pokazać wam swoje nowe okulary!


Zapraszam!!!Paznokcie to połączenie kropek i kresek, które wykonywałam za pomocą końcówek patyczka do manicure. Wyjątkowo spodobało mi się połączenie matowej zieleni i wyrazistej bieli. Ciekawa jestem, jak wam się podoba?Chciałam wam też zaprezentować, swój nowy nabytek! Rzadko mi się to zdarza, ale nie kupowałam go z przyjemnością... Mowa o okularach. Kiedy byłam w sklepie z koleżankami, wybrałam wiele modeli, które bardzo mi się podobały! Ale kiedy poszłam z mamą (ona też musi sobie kupić okularki), panie ekspedientki otoczyły nas i skrytykowały wszystkie moje wcześniejsze propozycje! Co pokazały mi w zamian? Ah przepiękne modele kwadratowych okularów z grubymi czarnymi oprawkami, których nie powstydziłaby się 60-latka... A mojej mamie proponowały modele, które były piękne, nowoczesne i kobiece!

Kompletnie już zrezygnowałam, ale mąż mnie wygonił do sklepu, skutecznie odstraszał wszystkie ekspedientki  " Nie, dziękujemy za pomoc" (że też ja na to nie wpadłam!) i kazał mi wbrać takie okulary, które naprawdę mi się podobają. Wybór był dosyć szalony ;) No ale raz się żyje, a okularki mam tylko na wykłady, do komputera i telewizora, więc nie muszą być bardzo uniwersalne. Zobaczcie same, co sądzicie?You Might Also Like

13 komentarze

 1. śliczneee<3

  http://rozaliafashion.blogspot.com/2013/12/patterns-of-different.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Paznokcie świetnie Ci wyszły :)
  A okularki bardzo ładne :) Czasem nie warto słuchać ekspedientek tylko samej wybrać, to co się nam podoba :)
  Pozdawiam i zapraszam do mnie czarnamyszka1994.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te cudeńka! :) Ja nie umiem takich robić ;<

  OdpowiedzUsuń
 4. Do twarzy Ci w tych okularach ;) Ja póki co nie noszę, ale możliwe że w przyszłym roku dostanę właśnie takie do komputera czy telwizora ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. I gwiazdki i okulary bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie Ci w tych okularkach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Paznokcie są piękne, a okularki równie świetne - pierwotnie też miałam zacząć nosić okulary tylko na wykłady do tv czy też komputera, ale skończyło się tak, że bez nich jak bez ręki - nie da się wyjść z domu :/ i nie rozstaję się już z nimi prawie wcale.

  OdpowiedzUsuń
 8. Okularki oryginalne - kolor wyróżnia się w tłumie, a i pewnie innym szybciej wpadasz w oko ;)
  Patrząc, jaki odsetek populacji musi nosić okulary, odsetkiem to już nazwać nie można. Dlatego optyka tak się rozwija.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)