Hej dziewczyny ;) Jak widzicie, mój blog powoli przekształca się całkowicie w Świąteczny Kalendarz. Zachęcam wciąż do dołączenia, nie music...

U mnie już świątecznie!

By 14:53 ,

Hej dziewczyny ;)
Jak widzicie, mój blog powoli przekształca się całkowicie w Świąteczny Kalendarz. Zachęcam wciąż do dołączenia, nie musicie dodawać postow z paznokciami! Wszelkie świąteczno-lifestylowe posty byłyby bardzo mile widziane.
Myślę że większość z was planuje kilka postów o świątecznej tematyce, więc dlaczego nie dołączyć do kalendarza? :) Zasady są bardzo proste, zgłaszacie się w komentarzach, następnie tutaj: http://treepsy.blogspot.com/p/swiateczny-kalendarz-paznokciowy.html dodajecie linki do waszych świątecznych postów, a ja umieszczam je w kalendarzu na dany dzień.
Starałam się bardzo stworzyć świąteczną atmosferę ciepła na blogu :) Mam nadzieję że wam się podoba! Jeśli nie zdecydujecie się na udział, a podoba wam się sam pomysł kalendarza to zachęcam was do codziennego "przeglądania" kalendarza :) Jeśli chcecie sprawić mi wielką przyjemność, to możecie dodać podlinkowany banner na pasku bocznym na waszych blogach! Żeby jak najwięcej osób natrafiło na świąteczne zbiory postów u mnie :)


U nas to będą pierwsze wspólne Święta! Zawsze marzyłam o domu przystrojonym w ogromne ilości świątecznych ozdób. Moją największą inspiracją jest jeden film na youtube, który całkowicie mnie zauroczył. Macie jakieś ciekawe patenty na świąteczne ozdoby? U nas na choince zawisną pewnie ostatecznie polukrowane pierniczki ;)
You Might Also Like

0 komentarze

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)