Tym razem przedstwiam wam całkowity lakierowy koszmar. Pytanie, czy taki efekt był zamierzony. Przejdę od razu do sedna: Ferity Mood Sen...

Koszmarna mgiełka

By 10:54 , , , , ,

Tym razem przedstwiam wam całkowity lakierowy koszmar. Pytanie, czy taki efekt był zamierzony. Przejdę od razu do sedna:


Ferity Mood Sensitive - Black Mist

Nazwa czarna mgła jest zdecydowanie odpowiednia. Opakowanie sugeruje, że z czarnego lakier zamienia się w szary. W praktyce lakier albo jest czarny albo znika... Problem w tym, że ani czarny kolor, ani szaro-przezroczysty nie prezentuje się ładnie. Nakładałam 3 warstwy lakieru, a on wciąż był przezroczysty, jak się okazało po polaniu zimną wodą stał się czarny. Nie jest to głęboka czerń, wpada w bordowy. Niestety przez większość czasu lakier jest przezroczysty a na końcówkach czarny, co daje efekt brudnych paznokci. Wygląda naprawdę fatalnie, do tego pojawiają się smugi, konsystencja jest bardzo lejąca i okropnie pachnie. Naprawdę ciężko było mi znaleźć jakiś pozytyw. Wpadłam na pomysł, że ten efekt ciemnych końcówek może wyglądać ciekawie jako jedna warstwa na jakimś kolorze. Wybrałam ciemny róż i niestety okazało się że nie sprawdza się też w takiej roli. Może się nadawać na halloween, kiedy ktoś chce uzyskać efekt paznokci umazanych brudem... Ciekawy jest natomiast sam efekt, jak tylo urosną mi jeszcze trochę paznokcie, wypróbuję inne kolory z tej serii i przekonam się czy są lepsze niż ten.
Subiektywna ocena: 0/10 - całkowity BUBEL lakierowy!!!

You Might Also Like

8 komentarze

 1. faktycznie mało fajnie to wygląda ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Z takim lakierem jeszcze styczności nie miałam - jest ciekawy, pomysł był dobry, ale efekt fe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł jestciekawy, bo na dłuższych paznokciach zapewne tworzy ombre ;) Dlatego wypróbuję inne kolory

   Usuń
 3. oj, faktycznie bubel, w ogóle mnie nie przekonuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam że są takie lakiery ;)
  ale efekt masakra...

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście wygląda odstraszająco, oby inne kolory dawały lepsze efekty :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Odwiedzam wszystkich komentatorów. Dziękuję za każdą obserwację ;)